Rexhep Kabashi No.8 Bazhdarane - Prizren +383 49 400 377 info@dentaristo.com

Dentaristo – Dental Clinic

Hakkımızda

Kliniğimiz 2016 yılında Kosova – Prizren’de kurulmuştur. Diş Hekimi Dr. Nalan Salah tarafından kurulan kliniğimiz, kurulduğu günden itibaren ‘’öncelik kalite’’ bilinciyle hareket etmektedir. Kliniğimizde, çalışanların yabancı dilleri konuşabilmesi, Avrupa standartlarının üzerinde fiziki ve teknik yapıya sahip olması nedeniyle, Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden hastaların bizi tercih etmesini sağlamıştır.

Dentaristo – Dental Clinic

Dental X-RAY Center

Dentaristo KIDS

Kliniğimiz

Kliniğimizde tam donanımlı, cerrahi operasyon olanağına sahip üç adet diş hekimliği ünitesi bulunmaktadır. Ayrıca Dental Görüntülemede lider marka Sirona ORTHOPHOS SL 3D With Cephalometry Cihazımızın bulunduğu Radyoloji bölümümüz mevcuttur.
Kliniğimizde bulunan özel sterilizasyon odası, dünya standartlarına uygun Otoklav Sterilizasyon Makinesi, hastalarda kullanılan donanım ve ekipmanlar için özel paketleme sistemleri, sterilizasyona verdiğimiz önemin bir göstergesidir.
DENTARISTO Dental Clinic, Kosova Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı yasalarının öngördüğü şekilde inşa edilmiş ve Avrupa standartlarına göre dizayn edilmiştir. Bundan hareketle kliniğimizde engelli hastalarımız için özel engelli girişi, hasta ve personel tuvaleti, personel ihtiyaçları için mutfak, doktor ve hastaların rahatça görüşebileceği görüşme odası, büyük ve ferah bekleme salonu ve resepsiyon bulunmaktadır.

Doktorlarımız

Opening Hours

Monday – Friday
8:00 – 19:00

Saturday – Sunday
9:30 – 18:30

Emergency Case

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut volutpat rutrum eros sit amet sollicitudin

Hizmet Anlayışımız

Sağlık alanında hizmet veren kliniğimizde, hastalarımızın konforu ve memnuniyeti öncelikli hususların başında gelmektedir. İşinde profesyonel olmanın yanında, güler yüzlü ve sempatik olabilmenin de gerekliliğinin farkındayız. Dentaristo Dental Clinic olarak temel değerlerimiz; hizmet kalitesinin sürekliliği, koşulsuz hasta memnuniyeti, samimiyet, uzun yıllar muhatap olunabilecek doktorlar, dürüstlük ve güler yüzlü bir hizmettir. Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamak, hastalarımızı tedavileri ve tedavi uygulamaları konusunda bilgilendirmek görevlerimiz arasındadır.
Konforlu, ferah ve nezih bir ortamda hiçbir stres altında olmadan, arkadaşlık ortamı içinde tedavi olmanız için siz değerli hastalarımızı bekliyoruz.

Misyon

Dentaristo olarak bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden, meslek ilke ve ahlakına bağlı, açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak amacıyla ağız ve diş sağlığı ile ilgili her türlü bilimsel gelişme ve uygulamayı takip eden, uluslararası düzeyde referans merkezi olmaktır.

Vizyon

Ağız ve diş sağılığı konusunda olması gereken tüm sorumluluğun bilincinden hareketle, uluslararası standartlar doğrultusunda tüm çalışanların katılımına dayanan bir kurum kültürü oluşturmaktır.
 “Önce İnsan”  anlayışını temel felsefemiz kabul ederek dünya sağlık şartlarına uygun, güler yüzlü, modern teknolojiyi her an izleyen ve hasta haklarını dikkate alan profesyonel bir sağlık hizmeti sunmaktır.

Kalite Anlayışımız

Diş sağlığı sektörüne ve yaşam alanlarına güven katmak üzere yola çıktığımızdan beri kalite, tüm çalışanlarımız için en önemli görev ve hedeftir. Diş sağlığı konusunda, Uluslararası sektörün kullandığı en yüksek teknolojiyi ve sektörün en iyi ürünlerini siz değerli hastalarımızda kullanıyoruz.