Rexhep Kabashi No.8 Bazhdarane - Prizren +383 49 400 377 info@dentaristo.com

Gülüşünüz Sizi Anlatır.

Diş Beyazlatma

Dişlerin görünümü yüz estetiğinde en çok dikkat çeken unsurlardandır. Sağlıklı ve güzel bir diş yapısı ve bunların getirisi olarak göz alıcı bir gülümseme insanın özgüvenini artırır ve sosyal iletişimini olumlu yönde etkiler. Bakımlı ve sağlıklı görünen dişler, diğer insanların da kişi hakkındaki izlenimlerini pozitif etkilemektedir. Yapılan araştırmalar insanların %7’sinin sadece dişleri gözükmesin diye gülmekten kaçındığını ortaya koymuştur.

Dişleriniz ne kadar sağlıklı gülüşünüz ne kadar güzel olursa olsun diş renginiz yeterince beyaz olmadıkça bu sizi mutlu etmeyecektir.

Dentaristo ile Gülüşünüzü değiştirin, Çünkü Gülüşünüz sizi anlatır.

Dişlerimiz Neden Renk Değiştirir
Günlük beslenme alışkanlıklarımız (sigara çay, kahve ve şarap gibi renklendirici gıdalar) ve yaşlanmanın etkisiyle dişlerimizde sararma ve lekelenmeler meydana gelir.

Dişlerinizden bu gibi lekeleri çekmek ve sararan dişlerimizin sağlıklı rengine kavuşması için yapılabilecek en iyi tedavi yöntemi klinik şartlarında bir diş hekimi gözetiminde Diş beyazlatma Tedavisidir.

Diş Beyazlatma (Bleaching) Nedir.
Diş beyazlatma (Bleaching) işlemi, kimyasal maddeler kullanarak lazer ışınları altında dişlerin renginin açılması işlemidir. Klinik şartlarında diş hekimi gözetiminde 30-60 dk arasında yapılan bu işlem sonucunda diş renginiz dört, beş tona kadar açılabilir.

DİŞLERİNİZ Profesyonel ellerde BEMBEYAZ OLSUN.

Tek Diş Beyazlatma (İçten Beyazlatma)
Kanal tedavisi sonrası renkleşen dişlere uygulanır. Dişteki dolgu sökülür. Açılan kaviteye beyazlatma jeli uygulanır. Sonra diş, geçici dolgu ile sıkıca kapatılır. İstenilen renge ulaşıncaya kadar seanslar tekrarlanır.

Beyazlatma Dişlerime Zarar Verir mi.
Diş hekimi kontrolünde yapılan beyazlatmanın dişlere hiçbir zararı yoktur. Aksi takdirde bu uygulamayı hem kendimize hem sevdiklerimize yapmazdık.

Ev Tipi Beyazlatma