Rexhep Kabashi Nr.8 Bazhdarane - Prizren +383 49 400 377 info@dentaristo.com

X-RAY

Panoramik Röntgen

Panaromik röntgen oldukça başarılı bir şekilde dişleri,  alt ve üst çeneyi, çene kemiklerindeki patolojik oluşumları gösteren bir film türüdür. En önemli özelliği gözle görülmeyen tüm detayları hekimin önüne sermesi ve doğru teşhis ve tedaviye yardımcı olmasıdır. Bu yüzden hastanın ilk muayenesi sonrasında ihtiyaç dâhilinde tedavi yolunu belirlemek için en çok tercih ettiğimiz bir yöntemdir.

M4703064_jpg_Prev_150
1489595763046

X-RAY

Sefalometrik Röntgen

Sefalometrik röntgen  ön, arka ve yan pozisyonlarda kafa kemikleri ve yumuşak dokular aynı filmde görüntüleyebilen bir dental röntgen çeşididir.Gelişen teknoloji sayesinde özellikle ortodonti tedavilerin de Dijital ortamda planlamasına olanak sağlıyor. Dijital ortamda yapılan bir tedavi planlaması sayesinde hem tedavi süreci kayıt altına alınabiliyor hem ölçümler profesyonelce yapılabiliyor hem de gelişim süreci detaylıca görülebiliyor.

X-RAY

3D Röntgen Tomografi CBCT

Son yıllarda yapılan birçok bilimsel araştırmada diş hekimliğinde çok yaygın olarak kullanılan panoramik röntgenlerin birok hastalık tespitinde yeterli olmadığıdır. Dolayısıyla Panoramik röntgenlerde görülemeyen birçok detay ancak ve ancak dental tomografilerle (3d röntgenlerle) tespit edilebilmektedir.

3D-Diagnostik-mit-dem-DVT
Video Sunumu

HOW TO CONTACT AND FIND US

All the detailed information you can find using the contacts below or in our office

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Title

Phone

+383 49 400 377

+383 38 728 600

E-mail

x-ray@dentaristo.com

Clinic Address

Rexhep Kabashi Nr.8, Bazhdarane Prizren/Kosovo

Buy a ticket for a medical conference
Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat